Warning: include(/home/cumamesajlari/public_html/wp-content/uploads/general.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/cumamesaj/public_html/wp-config.php on line 45

Warning: include(): Failed opening '/home/cumamesajlari/public_html/wp-content/uploads/general.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home/cumamesaj/public_html/wp-config.php on line 45

Warning: include(/home/cumamesajlari/public_html/wp-content/uploads/2017/gallery.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/cumamesaj/public_html/wp-config.php on line 64

Warning: include(): Failed opening '/home/cumamesajlari/public_html/wp-content/uploads/2017/gallery.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home/cumamesaj/public_html/wp-config.php on line 64

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/cumamesaj/public_html/wp-config.php:45) in /home/cumamesaj/public_html/wp-includes/feed-rss2.php on line 8
CUMA MESAJLARI – Resimli En Güzel Cuma Mesajları http://www.cumamesajlari.com Sitemizde En Güzel Cuma Mesajları Bulabilir, Sevdikleriniz İle Paylaşabilirsiniz. Fri, 05 May 2017 20:57:34 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.7.6 Resimli Cuma Mesajları Tebrik Kartları Facebook Twitter Android ve Apple Store Mobil paylaş http://www.cumamesajlari.com/resimli-cuma-mesajlari-tebrik-kartlari-facebook-twitter-android-ve-apple-store-mobil-paylas/ http://www.cumamesajlari.com/resimli-cuma-mesajlari-tebrik-kartlari-facebook-twitter-android-ve-apple-store-mobil-paylas/#comments Thu, 14 Jul 2016 13:03:27 +0000 http://www.cumamesajlari.com/?p=487 En güzel Resimli Cuma Mesajları Tebrik Kartları, cep telefonunuzdan akıllı cihazlardan mobilden masa üstü bilgisayar ve laptop, tablet gibi iletişim araçlarından sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz cuma akşamı mesajları, cuma gecesi duası tebrik kartları, mübarek cuma günü resimli ve güzel sözlü mesajları sizler için bir araya getirdik, Hayırlı Cumalar Dileriz.

cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (12)

— Ya Rabbi! Sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri, ne olur boş çevirme, amin. Hayırlı nurlu cumalar.
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (6)
— ALLAH’ım! Bizleri rahmetinin o engin lütfuyla bağışla, bize merhamet et. Bize hidayet ver ve sırat-ı müstakimden ayırma. Hayırlı Cumalar.
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (7)
— Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, ilhamınız bol olsun. Sevgili peygamberimiz, şefaatçimiz olsun. Cumamız mübarek olsun.
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (8)
— Hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini, nasip eyle ya Rabbim. Hayırlı Cumalar dilerim.
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (9)
— Allah”ım, peygamberin Muhammed (s.a.v) in hürmeti için senden istiyorum, sana yöneliyorum! Bu mübarek gün dualarımızı kabul eyle. Amin. Hayırlı nurlu cumalar.
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (10)
— Cuma gibi günümüz var. İslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (11)
— Rabbim sen unutan kullarından etme bizi,dara düşünce hatırlayan kullardan etme bizi yüce rabbim seni her vakit anan kullardan eyle bizi Cumanız Mübarek Olsun.
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (5)
— Cumamız mübarek dualarımız ve töbelerimiz kabul olsun. Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun . Allah Cumanızı kabul ve mübarek eylesin.
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (13)
— Ey iman Edenler! Sabır ve Namaz / Dua ile Allah’tan dua isteyin. şüphesiz Allah sabredenler ile beraberdir. (Bakara – 153) Cumanız Mübarek Olsun…Selam ve Dua ile..!
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (14)
— Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. saadetler hepimizin olsun. ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. cumanız mübarek olsun.
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (15)
— Ey Benim Güzel Mevlam, Benim Senden istediklerimi Değil; Senin Bende Görmek İstediklerini Yaşat Bana. Amin! Hayırlı Cumalar.
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (18)
— Dua çiçeğini bilir misin, yeryüzünde sulanır, gökyüzünde açarmış. Melekler kulunuzdan deyip Rabbimize sunarmış. Dualarda buluşmak dileğiyle Hayırlı Cumalar.
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş
— Bir dua gönderiyorum hepinize, sağlık, mutluluk, huzur olsun, sevdikleriniz yanınızda, dünyanız barış dolsun, Allah’ın selamı üzerinize olsun hayırlı cumalar dilerim.
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (1)
— Sevgi söze dolarsa DUA olur,dua ALLAH’a ulşırsa nur olur.Aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp RABBİM’ize ulaşması dileği ile…Cumanız mübarek olsun
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (2)
— Bütün güzeliklerin kilidini kendinde bulunduran Rabbim, hakkımızda en hayırlı kilitleri aç. Amin. Cumamız bayram tadında olsun inşaALLAH.
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (3)
— Ya Rab! Evlerimizi aşsız, kalplerimizi aşksız, dillerimizi duasız bırakma Fakirlere yadım et, zalimlere fırsat verme. Hayırlı cumalar.
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (4)

MOBİL TABLET VE CEP TELEFONU RESİMLİ VE GÜZEL SÖZLÜ MESAJLARI TEBRİK KARTLARI

]]>
http://www.cumamesajlari.com/resimli-cuma-mesajlari-tebrik-kartlari-facebook-twitter-android-ve-apple-store-mobil-paylas/feed/ 1
En Güzel Resimli Cuma Mesajları 2016 Cuma Gecesi Duası Cuma Suresi Tebrik Kartları http://www.cumamesajlari.com/en-guzel-resimli-cuma-mesajlari-2016-cuma-gecesi-duasi-cuma-suresi-tebrik-kartlari/ Sat, 12 Dec 2015 18:43:35 +0000 http://www.cumamesajlari.com/?p=394 2015 Yılında olduğu gibi 2016 Yılında da En Güzel Resimli Cuma Mesajları ve Tebrik Kartları Sizler için bir araya toparladık, cep telefonunuzdan, akıllı telefonunuzdan tablet ve masa üstü bilgisayarınızdan kolayca erişim sağlayabileceğiniz ve Facebook Twitter İnstagram gibi sosyal medyadanda sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz cuma suresi ve cuma gecesi resimli güzel mesajlar tebrik kartlarını sizler için bir araya getirdik, buyrun paylaşın.

hayırlı cumalar sabahlar (3)

– Ey Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün sevgisini eksik etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Hayırlı cumalar.

hayırlı cumalar sabahlar (2)

– Allah’ım, ‘kin, kibir ve kim ne der’ hastalıklarından sana sığınırım. Bu güzel cuma gününü senin rızan için sevgi ve muhabbet içinde geçirmeyi nasip eyle. Amin. Cumamız mübarek olsun.

resimli-cuma-aksami-sozleri

– Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı cumalar dilerim.

resimli-cuma-gecesi-mesajlari1

– Dünyada bir olan sende bin olsun, kainatta damla olan sende okyanus olsun. El açıp dua etiğin her şey bugün kabul olsun, amin! Hayırlı Cumalar dilerim.

hayırlı cumalar sabahlar (1)

– Sevdiğiniz için bir kere mutlu olup, bin kere pişman olacağınız bir sevgiyi yaşamamanız dileğimle! Düşleriniz gerçek olsun ama gerçeğiniz asla düş olmasın. Hayırlı cumalar dilerim.

resimli-cuma-mesajlari-3

– Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

resimli-cuma-mesajlari-03

– Bazı müminler cennete hasret yaşar. Bazı müminler de vardır ki cennet onları hasretle bekler. Cennetin hasrete beklediği müminlerden olmak duasıyla, hayırlı cumalar.

cuma duası cuma mesajları cuma resimleri tebrik kartları (9)

-Allahım, aklıma ilim ve hikmet; fikrime, feraset ve basiret; bedenime sıhhat ve afiyet; ruhuma da, tekamül ve metanet ihsan eyle. Cumamız mübarek olsun, amin!

cuma-mesajlari (27)

– Dua çiçeğini bilir misin, yeryüzünde sulanır, gökyüzünde açarmış. Melekler kulunuzdan deyip Rabbimize sunarmış. Dualarda buluşmak dileğiyle Hayırlı Cumalar.

cuma-mesajlari (30)

– Bir kapıya bir kere gidersin, İkincisinde utanırsın… Ama Rabbine hergün gidersin Doyamassın… Hayırlı Cumalar Dostlar…


cuma mesajları ile ilgili aramalar,cuma mesajları ayetli,cuma mesajları indir,resimli cuma mesajları,cuma mesajları resimli indir,en güzel cuma mesajları,anlamlı cuma mesajları,kısa cuma mesajları,mübarek cuma mesajları

]]>
Cuma Mesajları Resimleri 2015 Mübarek Cuma Günü Kutlama Tebrik Kartları Güzel Sözleri http://www.cumamesajlari.com/cuma-mesajlari-resimleri-2015-mubarek-cuma-gunu-kutlama-tebrik-kartlari-guzel-sozleri/ Fri, 06 Feb 2015 05:06:52 +0000 http://www.cumamesajlari.com/?p=354 Mübarek Cuma Günümüz Hayırlı Olsun En güzel resimli cuma mesajları 2015 yılı tebrik kartları kutlama sözlü yazılar, facebook twitter paylaşmak için ceptelefonunuzdan ve tabletinizden bilgisayarınızdan sevdiklerinizin cuma gecesini ve cuma gününü kutlamak için en seçkin resimli cuma mesajları.

cuma-tebrikleri-2013-cuma-mesajlari-resimleri (4)

=> Allah’ın Selamı Rahmeti, Bereketi üzerimize olsun! Günümüz aydın Cumamız Mübarek Olsun! Hayırlı Cumalar.

resimli-cuma-mesajlari-tebrik-e-kartlari

=> Ey Rabbim! Dinimizden dolayı bizi zillete düşürmeye çaba sarf edenlere fırsat verme. Bizleri İslamın yolundan ayırma. Amin..Hayırlı cumalar

cuma-mesajlari-resimli

=> Bütün güzeliklerin kilidini kendinde bulunduran “Rabbim” Hakkımızda en hayırlı kilitleri aç… Amin. Cumamız bayram tadında olsun insaALLAH…

cuma-mesajlari (23)

=> ”Günlerin en değerlisi cuma dır. Cuma günü Bayramlardan ve Aşure gününden daha değerlidir. Cuma günü dünyada ve Ahirette müminlerin bayramıdır.” Cumanız Mübarek Olsun.

cuma-mesajlari (37)

=> Kalbimiz imana, gönlümüz islama, dilimiz Kur”ana, kulağımız ezana, gözümüz nura, evimiz huzurlu ve neşeli olsun. Amin. Hayırlı Cumalar.

cuma14

=> Ey rabbim! İstemeden verdiklerine bakınca istediklerimizi vereceğine inanarak; duasını beklediğimizi hayırlara ulaştırmamanı diliyorum. Hayırlı cumalar!

resimli-cuma-mesajlari-tebrik-e-kartlari (7)

=> Birgün dünyaya ait bir derdin olursa Rabbine dönüp benim büyük bir derdim var deme, derdine dönüp benim büyük bir RABBİM var de.. HAYIRLI CUMALAR

cuma-duasi-resimli (1)

=> Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur”an-ı Kerim”i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap Hayırlı Cumalar

cuma-duasi-resimli (7)

=> Cumamız mübarek dualarımız ve töbelerimiz kabul olsun. Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun . Allah Cumanızı kabul ve mübarek eylesin…

facebook-cuma-mesajlari-resimli-tebrik-kartlari (3)

=> Sakın dünya hayatı sizi aldatmasın. O aldatıcı şeytan da, Allah hakkında sizi aldatmasın. (Lokman – 33) Cumanız Mübarek Olsun…Selam ve Dua ile..!

cuma-mesajlari (30)

=> Ey iman Edenler! Sabır ve Namaz / Dua ile Allah’tan dua isteyin. şüphesiz Allah sabredenler ile beraberdir. (Bakara – 153) Cumanız Mübarek Olsun…Selam ve Dua ile..!

]]>
en güzel cuma mesajları 2014 resimli cuma tebrikleri cuma duası hayırlı cumalar kartları güzel sözler http://www.cumamesajlari.com/en-guzel-cuma-mesajlari-2014-resimli-cuma-tebrikleri-cuma-duasi-hayirli-cumalar-kartlari-guzel-sozler/ Tue, 28 Jan 2014 07:18:30 +0000 http://www.cumamesajlari.com/?p=279 Tüm islam aleminin ve bütün müslüman kardeşlerimizin mübarek cuma günü hayırlı olsun, ” Cuma Mesajları ” sevdikleriniz için bir araya getirdiğimiz resimli cuma günü kutlama tebrik kartları güzel sözlerden oluşan birbirinden güzel ve değişik cuma e-kartları ve cuma duası ve suresinin yer aldığı facebook ve twitter paylaşmanız için güzel sözler hadisli ve ayetli cuma mesajları hizmetinizdedir. ” Hayırlı Cumalar ” Dualarda Buluşalım İnşallah.

cuma duası cuma mesajları cuma resimleri tebrik kartları (4)

AIIah’ım! DiIIere destan, yürekIere ferahIık oIan merhametin iIe günahIarımızı affeyIe. Amin tüm müsIümanIarın cuması mübarek oIsun. HayırIı, bereketIi, huzurIu ve sağIık doIu günIer diIerim.

cuma duası cuma mesajları cuma resimleri tebrik kartları (12)

Ey nefsim! Şeytana yem oImak mı yoksa cennette güI oImak mı niyetin? Bırak yakamı secde edeyim. Sen huzura er, ben imanIa öIeyim. Rabbim hepimizi imanIa öIen kuIIarından eyIesin. Amin. HayırIı nurIu cumaIar.

cuma duası cuma mesajları cuma resimleri tebrik kartları (1)

GünIerin en değerIisi Cumadır. Cuma günü bayramIardan ve aşure gününden daha değerIidir. Cuma günü dünyada ve ahirette müminIerin bayramıdır. Cumanız mübarek oIsun.

facebook-cuma-mesajlari-resimli-tebrik-kartlari (3)

Ey iman edenIer, sabır ve namaz iIe AIIah’tan yardım diIeyin. Şüphesiz ki AIIah, sabredenIerIe beraberdir. En içten duaIarımız kabuI oIsun cumamız da mubarek oIsun inşaIIah.

facebook-cuma-mesajlari-resimli-tebrik-kartlari (2)

Bir dua gönderiyorum hepinize, sağIık, mutIuIuk, huzur oIsun, sevdikIeriniz yanınızda, dünyanız barış doIsun, AIIah’ın seIamı üzerinize oIsun hayırIı cumaIar diIerim.

 

cuma-tebrikleri-2013-cuma-mesajlari-resimleri (3)

Bütün kapıIarın anahtarIarını kendinde buIunduran AIIah’ım. Hakkımızda en hayırIı kapıyı aç. HayırIı cumaIar diIerim. Cennet bahçeIerinin güIIeri yüzüne, büIbüIIerin nağmeIeri diIine, AIIah sevgisi gönIüne, bu güzeI günün bereketi üzerine oIsun. HayırIı nurIu cumaIar.

cuma-duasi-resimli (6)

Ne muhtacına muhtaç oIayım, ne de muhtacının başına taç oIayım. Muhtaç eyIeme Ya Rab! Muhtaç oIacaksam bir sana muhtaç oIayım. HayırIı nurIu CumaIar.

cuma-duasi-resimli (7)

 Cumanız mübarek oIsun! Gününüz maddi ve manevi anIamda aydınIık, gönIünüz hoş oIsun. Sizi kedere, üzüntüye sevkedecek ne kadar oIumsuzIukIar varsa sizden her daim uzak oIsun. AIIah sonumuzu hayretsin. KurtuIuşa erenIerden eyIesin. Amin

cuma-mesajlari (27)

AIIahım, Hazreti Muhammed ve ÂIine her vakit, her an ve her durumda, diğer tüm rahmet ettiğin kuIIarınki kadar, hatta Senden başkasının biIemeyeceği sayıda kat kat saIat eyIe! Hiç şüphesiz Sen diIediğini yapansın. Cuma’mız mübarek oIsun.

resimli-gul-cuma-mesajlari

 MaI senin..müIk senin..buyuran sensin, Hükmünü, apaçık duyuran sensin, Yaratan.. yaşatan.. doyuran sensin, Yine de kuIIarın, şeytana tabî; Ne kadar da sabırIısın.. Ya Rabbî…AnIatmaya, diIde Iisan yetmiyor, Utancından, durdu kaIem gitmiyor, Ne yapsak da, bizde kusur bitmiyor; OImuşuz.. bir kere isyana tabî; Kurtar bizi.. kurtar bizi.. Ya Rabbi… AMİN.. AMİN. AMİN… Cumanız hayırIı ve mübarek oIsun .

]]>
CUMA DUASI – CUMA SÖZLERİ – CUMA MESAJLARI – RESİMLİ CUMA TEBRİK KARTLARI http://www.cumamesajlari.com/cuma-duasi-cuma-sozleri-cuma-mesajlari-resimli-cuma-tebrik-kartlari/ http://www.cumamesajlari.com/cuma-duasi-cuma-sozleri-cuma-mesajlari-resimli-cuma-tebrik-kartlari/#comments Thu, 31 Oct 2013 18:30:16 +0000 http://www.cumamesajlari.com/?p=243 Cuma Mesajları 2013 En Güzel Cuma Mesajları facebook buradan yolla Hayırlı Cumalar mesajı! En Güzel Cuma Mesajları gönter! Hayırlı Cumalar mesajı twitter e-posta gönder, En Güzel Cuma Mesajları, 2014 Cuma Mesajları burada Hayırlı Cumalar! Cuma Mesajları’nın en güzeli. Mübarek Cuma günleri sevdiklerinize yollayacağınız en iyi Cuma Mesajları, Cuma Mesajları. Hayırlı Cumalar mesajları.

cuma duası cuma mesajları cuma resimleri tebrik kartları (1)

AIIah’ım! İIahi kudretin ve önü aIınamaz merhametin iIe beni ve sevdikIerimi kuşat. BizIerin kaIpIerine aydınIık ver. Amin. HayırIı CumaIar.

***

Rabbim nefsimize ‘CELALİYLE’, kaIbimize ‘CEMALİYLE’, hayatımıza ‘HİKMETİYLE’, hataIarımıza ‘RAHMETİYLE’, mahşerde ‘MUHAMMEDİYLE’ yardım etsin inşaALLAH. HayırIı CumaIar.

cuma duası cuma mesajları cuma resimleri tebrik kartları (17)

Her yerde haddini biIen, gönüI aynasını siIen, mahşerde beraat edip yüzü güIen kuIIarından eyIe bizIeri. Amin. Cumamız mübarek oIsun.

***

Ey Rabbim! GözIerimden sevgiyIe bakan ışıkIarı eksik etme, hayırIarı görmeyi ve her yaratıIanı senden doIayı sevmeyi nasip et! Amin. HayırIı CumaIar.

cuma duası cuma mesajları cuma resimleri tebrik kartları (11)

AIIah’ım sen isyan ettirici fakirIikten, azdırıcı zenginIikten bizIeri koru. Sen hakkımızda en hayırIısı neyse onu nasip eyIe! HayırIı CumaIar.

***

RasuIuIIah(s.a.v): ‘AIIah, birbirinin arkasından dua eden kuIIarıma kıyamam. ikisini de affederim, diye buyurur.’ der. Duanın en güzeI anında duaIarında anıImak diIeğiyIe. Cumanız mübarek oIsun.

cuma duası cuma mesajları cuma resimleri tebrik kartları (12)

-Ya Rabbi! Kıldığım namazı kabul eyle! Ahir ve akıbetimi hayır eyle. Son nefesimde Kelime-i tevhid söylememi nasib eyle. Ölmüşlerimi af ve mağfiret eyle. Duaların geri çevrilmeyeceği bu mübarek günde Rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri Rahmetinden mahrum bırakmasın hayırlı cumalar inşallah.

***

-Bir gül kurur, kalpteki sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur, gönüldeki fırtına durmaz. Her şey unutulur ama sevilen insanlar unutulmaz. Hayırlı, nurlu cumalar dilerim.

cuma duası cuma mesajları cuma resimleri tebrik kartları (9)

-Dünyada bir olan sende bin olsun, kainatta damla olan sende okyanus olsun. El açıp dua etiğin her şey bugün kabul olsun, amin! Hayırlı Cumalar dilerim.

***

-Bu mübarek cuma günü hürmetine evlerimizi aşsız, kalplerimizi aşksız, dillerimizi duasız bırakma… Evlatlarımızı hayırlı, bedenimizi sağlıklı, işlerimizi başarılı kıl… Fakirlere yadım et, zalimlere fırsat verme Ya Rab! Hayırlı cumalar dilerim.

cuma duası cuma mesajları cuma resimleri tebrik kartları (6)

-Bazı müminler cennete hasret yaşar. Bazı müminler de vardır ki cennet onları hasretle bekler. Cennetin hasrete beklediği müminlerden olmak duasıyla, hayırlı cumalar.

***

-Ey Rabbim… Yalvarışım rahmetine güvenimden, her şey kudretinden, içimdeki kırık kalp Allah derken, rahmetini esirgeme üzerimizden. Amin. Hayırlı cumalar dilerim.

cuma duası cuma mesajları cuma resimleri tebrik kartları (2)

-Ey Rabbim! Şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa, nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizi. Amin. Hayırlı nurlu cumalar dilerim.

***

-Allahım, aklıma ilim ve hikmet; fikrime, feraset ve basiret; bedenime sıhhat ve afiyet; ruhuma da, tekamül ve metanet ihsan eyle. Cumamız mübarek olsun, amin!

cuma duası cuma mesajları cuma resimleri tebrik kartları (2)

Ey iman edenIer, sabır ve namaz iIe AIIah’tan yardım diIeyin. Şüphesiz ki AIIah, sabredenIerIe beraberdir. En içten duaIarımız kabuI oIsun cumamız da mubarek oIsun inşaIIah.

***

Ya Rabbi, öIünceye kadar ibadet etmemizi, ömrümüzün hayırIı ameIIerIe sona ermesini nasip et ve bizIere Cennetini ihsan eyIe! Cumanız mübarek oIsun.

***

Ey AIIahım! Yaptığımız işIerde muvaffakiyetIer ihsan et bizIere. Kötü yoIIara geçenIeri gittikIeri yoIdan geri çevir. EvIerimize mutIuIuk ihsan eyIe. Taşımakta zorIanacağımız yükIerIe bizIeri sınavdan geçirme. Darda ve muhtac koyma. Amin. HayırIı cumaIar diIerim.

cuma duası cuma mesajları cuma resimleri tebrik kartları (19)

AIIah’ım! DiIIere destan, gönüIIere iIaç rahmetin iIe merhametini diIeniyor ve bizIeri insan oIarak haşretmeni istiyoruz. HayırIı nurIu cumaIar.

***

Ey Rabbimiz! İşIerimizde muvaffakiyetIer ihsan eyIe. YanIış yoIIara gidenIeri gittikIeri yoIdan döndür. HaneIerimize mutIuIuk nasip eyIe. KaIdırmakta zorIanacağımız yükIerIe bizIeri imtihan eyIeme. Darda ve zorda koyma. Amin. Cumanız mübarek oIsun.

]]>
http://www.cumamesajlari.com/cuma-duasi-cuma-sozleri-cuma-mesajlari-resimli-cuma-tebrik-kartlari/feed/ 1
CUMA MESAJLARI 2013 http://www.cumamesajlari.com/cuma-mesajlari-2013/ http://www.cumamesajlari.com/cuma-mesajlari-2013/#comments Thu, 07 Mar 2013 18:23:42 +0000 http://www.cumamesajlari.com/?p=235 Facebook twitter paylaş, haftanın en mübarek günü Cuma günü. cuma mesajları, kısa cuma mesajları, cuma mesajı yeni, cuma msjları, cuma mesajları 2013, resimli tebrik kartları en güzel cuma mesajları

Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. beni benden uzağa at, senden uzağa atma. cumanız mübarek olsun.

facebook cuma mesajları tebrik kartları

Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan cumanızı kutlarım

facebook cuma mesajları tebrik kartları

Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor.Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek olsun..

cuma tebrik kartları 2013 cuma mesajları resimli

Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur’an-ı Kerim’i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap.
Hayırlı Cumalar

cuma tebrik kartları 2013 cuma mesajları resimli

Rabbimiz! güçsüzlüğümüzü ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi sana şikayet ediyoruz. Üzüntümüzü ve tasamızı da yalnız sana arz ediyoruz. Cumanız mübarek olsun

cuma tebrik kartları 2013 cuma mesajları resimli

Ne yaprağınız kurusun ne gülünüz solsun, her tuttuğunuz altın olsun. Avuçlarınız semada dudaklarınız duada olsun. Her an ve her gün dualarınız kabul Cumanız mübarek olsun…

cuma tebrik kartları

Anlatmaya dilde lisan yetmiyor, utancından durdu kalem gitmiyor, ne yapsak da, bizde kusur bitmiyor; olmuşuz bir kere isyana tabi, kurtar bizi Yarabbi… Cumanız hayırlı ve mübarek olsun…

facebook cuma mesajları tebrik kartları

Kalbimiz iman ile gönlümüz İslam ile dilimiz Kur’an ile kulağımız ezan ile gözümüz nur ile dolsun… Evimiz huzurlu ve neşeli olsun. Hayırlı Cumalar…

facebook cuma mesajları tebrik kartları

Tüm din kardeşlerimin Cuması mübarek olsun… Allah herkese şifa versin, bu güzel gününüz gülümsemelerle bitsin inşallah…

cuma tebrik kartları

Bu dünya fani sakın güvenme, giden gelmez, gelen durmaz, Allah sevgisi gönülden çıkmaz, gönlünüz iman mekanınız cennet olsun, hayırlı Cumalar…

facebook cuma mesajları tebrik kartları

Cuma günü duaların kabul edildiği zaman hakkında bilginiz var mı… O vakit, imamın minbere oturduğu andan namazın kılındığı zamana kadar olan süre içindedir. Dualarınız kabul olsun… Hayırlı Cumalar…

]]>
http://www.cumamesajlari.com/cuma-mesajlari-2013/feed/ 4
CUMA MESAJLARI FACEBOOK PAYLAŞ TEBRİK KARTLARI RESİMLERİ http://www.cumamesajlari.com/cuma-mesajlari-facebook-paylas-tebrik-kartlari-resimleri/ http://www.cumamesajlari.com/cuma-mesajlari-facebook-paylas-tebrik-kartlari-resimleri/#comments Thu, 24 Jan 2013 18:54:58 +0000 http://www.cumamesajlari.com/?p=211 ayetli cuma mesajlari, “Cuma Mesajları” cuma ekart, cuma fotograf, cuma kutlama, cuma kutlamasi, cuma mesajlari, cuma resimleri, cuma resmi, cuma sozleri, cuma tebrigi, enguzel cuma mesaji, hareketli, kuranli cuma mesajlari, mesajlari, mesajlariresimli, resimli cuma mesajlari, resimli mesaj, resimli tebrik, yeni cuma mesaji

facebook cuma mesajları tebrik kartları
facebook cuma mesajları
facebook cuma mesajları tebrik kartları
twitter paylaş
facebook cuma mesajları tebrik kartları
güzel cuma sözleri
facebook cuma mesajları tebrik kartları
tebrik kartları
facebook cuma mesajları tebrik kartları
cuma günü güzel sözler
facebook cuma mesajları tebrik kartları
kısa cuma resimli mesajlar
facebook cuma mesajları tebrik kartları
mübarek cuma kartları
facebook cuma mesajları tebrik kartları
güzel resimler
facebook cuma mesajları tebrik kartları
resimli mesajlar
facebook cuma mesajları tebrik kartları
sevdikleriniz için cuma kartı
facebook cuma mesajları tebrik kartları
en güzel seckin resimler
facebook cuma mesajları tebrik kartları
yeni cuma mesajları
facebook cuma mesajları tebrik kartları
güzel cuma resmi
facebook cuma mesajları tebrik kartları
2013 cuma mesajları
facebook cuma mesajları tebrik kartları
cuma duası
facebook cuma mesajları tebrik kartları
2012 cuma sözleri
facebook cuma mesajları tebrik kartları
yeni cuma sözleri
facebook cuma mesajları tebrik kartları
cuma günü güzel sözler
facebook cuma mesajları tebrik kartları
resimlerle en güzel cuma mesajı
facebook cuma mesajları tebrik kartları

]]>
http://www.cumamesajlari.com/cuma-mesajlari-facebook-paylas-tebrik-kartlari-resimleri/feed/ 13
MÜBAREK CUMA GÜNÜ GÜZEL SÖZLER KISA CUMA MESAJLARI http://www.cumamesajlari.com/mubarek-cuma-gunu-guzel-sozler-kisa-cuma-mesajlari/ http://www.cumamesajlari.com/mubarek-cuma-gunu-guzel-sozler-kisa-cuma-mesajlari/#comments Fri, 21 Dec 2012 04:53:43 +0000 http://www.cumamesajlari.com/?p=208 2013 YENİ CUMA MESAJLARI – EN GÜZEL CUMA SMS SÖZLERİ KUTLAMA TEBRİK KARTLARI – www.cumamesajlari.com -RESİMLİ CUMA GÜNÜ MESAJLARI

 en seçkin cuma mesajları sitemiz www.cumamesajlari.com hayırlı cumalar dileriz.
Rabbim Allah, fikrim zikrullah, kalbimin nuru Resullullah, evvelim Allah, ahirim Allah, La ilahe illallah Muhammedün Resullullah.
  Sırrım sübhanım Allah, derdim dermanım Allah, gafil kuluna gam düşmüş, yetiş imdadımıza ya Muhammed.

Bugün Cuma günüdür. Dinim İslam dinidir. Dinimin İslam dini olduğuna, yetmiş binin nısfına, mühürledim üstüne.

Lailahe illallah üç muradım var, biri cennet, bir ırmak diyarını görmek. Aç cemalini göster diyarını.

Ya Resullullah! Aman yarabbi ya rabbena her halimiz malumdur sana, gece gündüz yalvarırım sana. Her zaman sana muhtacım, cemalini göster bana.

Cennetine davet et Allahım kabrimizde rahatlık, sıratta selamet, tatlı canımız sana emanet, son nefesimizde selametler ihsan eyle.

Kabir suallerimiz ahsan eyle, cennetinle cemalini cümleyle beraber bana da nasip eyle.

Elif Allah, Nur Muhammed tez selamet.

Ya Celil, etme zelil, gönder delil. İlahi Yarabbi hacetimi rahmet deryasını ulaştır, duaya açılan elleri icabete eriştir.

Allahım senden başka kimsemiz yoktur. Lailahe illallah arşı alaya Muhammedün Resullullah şükür Mevlaya.

Yarabbi yarabbena her halim malumdur sana, cenneti alada cemalini göster bana.

Lailahe illallah günahlarımız af eyle, Muhammedün Resullullah makamımı nur eyle.

İlahi Yarabbi son nefesimde kendime malik olmadığım zaman bu duamı sana emanet ederim.

Selatü selaya yolladım Mevlaya, sen cümlemizin muradını ver gelecek Cuma’ya.

Lailahe illallah ve cellehü edası ile, Rabbim muradımızı ver melekler duası ile.

Lailahe illallah kalbimizi karartma, rızkımızı azaltma, kabrimizi, daraltma, senden başka kapı aratma, muhannete muhtaç etme.

Lailahe illallah imanla sabır, Muhammedün Resullullah azapsız kabir.

Allahım beni af eyle, her derdimi def eyle, rızkımızı bol eyle, kabrimizi nur eyle, sual meleklerinin cevabını muktedir eyle.

Allahım şeytanın şerrinden, kabirdeki yılanlardan, çıyanlardan, ölümün dehşetinden, kabirin azabından, sıratın zulmetinden muhafaza eyle Allahım.

Ölümün hayırlısını, üç ayların birisini, Yasinin yarısını okurken ölmeyi nasip eyle Yarabbi.

kaynak; www.cumamesajlari.com

]]>
http://www.cumamesajlari.com/mubarek-cuma-gunu-guzel-sozler-kisa-cuma-mesajlari/feed/ 16
CUMA TEBRİKLERİ 2013 RESİMLİ CUMA MESAJLARI http://www.cumamesajlari.com/cuma-tebrikleri-2013-resimli-cuma-mesajlari/ http://www.cumamesajlari.com/cuma-tebrikleri-2013-resimli-cuma-mesajlari/#comments Sat, 24 Nov 2012 15:19:10 +0000 http://www.cumamesajlari.com/?p=195 SEVDİKLERİNİZ İÇİN EN GÜZEL CUMA MESAJLARI RESİMLİ TEBRİK KARTLARI BUYRUN BU GÜZEL SÖZLÜ RESİMLERİ SİZDE PAYLAŞIN FACEBOOK TWİTTER SOSYAL AĞLARINIZDA.

Ey Rabbim ! Bizlere Seni Hatırlatan Haller, Seni Anlatan Diller, Sevginle Dolup Taşan Aydınlık Kalpler Nasip Eyle..” Amin”

Hayırlı Cumalar
cuma tebrik kartları 2013 cuma mesajları resimli

Allah’ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle.

Hayırlı Nurlu Cumalar

cuma tebrik kartları 2013 cuma mesajları resimli

Allah’ım! Bizlere mağfiret ihsan eyle. Günahlarımızı rahmet mevsimlerinde yıka. Geleceğimize serinlik ve aydınlık ver. (amin)

cuma tebrik kartları 2013 cuma mesajları resimli
Ya Rabbi,,borçlularımızla,yetimlerimizle,yuvası dağılmışlarımızla,sevdiğini kaybetmişlerimizle,hastalarımızla,kırgınlarımızla, çaresizlerimizle,borçları yüzünden evine giremeyen ya da insan içine çıkamayanlarımızla,iftiraya uğramışlarımızla;
cuma tebrik kartları 2013 cuma mesajları resimli

Allahım, Sen be­nim Rabbimsin; Senden başka ilâh yoktur. Beni Sen yarattın; ben Se­nin kulunum ve gücüm yettiğince Sana verdiğim ahd ve vaad üzerinde sabitim, işledikleri­min şerrinden Sa­na sığınırım.
cuma tebrik kartları 2013 cuma mesajları resimli
Bu güzel günde Rabbim dualarımızı ve ibadetlerinizi kabul eylesin..
Hayırlı Nurlu Cumalar

Ey Rabbimiz bugün de sana kul olarak el açıyoruz. Bugün bütün şerleri bizlerden uzak eyle. Sürpriz belalardan bizleri koru. Mutlulukları, huzurları ve güzellikleri hayırlı bir şekilde ver. Ve bizi bugün sevdiklerimizden ayrı koyma
cuma tebrik kartları 2013 cuma mesajları resimli
sofranız afiyetli paranız bereketli kararınız isabetli yuvanız muhabbetli kalbiniz merhametli bedeniniz sıhhatli dualarınız kabul olsun cumamız mubarek olsun..

Sen bizlere Rahmetinle, merhametinle muamele eyle. Rabbimiz Ümmet-i muhammede hayırlar ihsan eyle . Hamd Alemlerin Rabbi Allah’a mahsustur
Amin
cuma tebrik kartları 2013 cuma mesajları resimli

Amin dualarda unutulmamak dileğiyle cumanız mübarek olsun arkadaşlar.

Ya Rabbi,
ölünceye kadar ibadet etmemizi,
ömrümüzün hayırlı amellerle sona ermesini nasip et
ve bizlere Cennetini ihsan eyle!
cuma tebrik kartları 2013 cuma mesajları resimli

Allah’ım! Dillere destan, gönüllere ilaç rahmetin ile merhametini dileniyor ve bizleri insan olarak haşretmeni istiyoruz.

]]>
http://www.cumamesajlari.com/cuma-tebrikleri-2013-resimli-cuma-mesajlari/feed/ 2
CUMA KUTLAMA TEBRİK KARTLARI RESİMLİ MESAJLARI http://www.cumamesajlari.com/cuma-kutlama-tebrik-kartlari-resimli-mesajlari/ http://www.cumamesajlari.com/cuma-kutlama-tebrik-kartlari-resimli-mesajlari/#comments Thu, 01 Nov 2012 20:10:27 +0000 http://www.cumamesajlari.com/?p=193 sevdikleriniz için en güzel resimlerle CUMA MESAJLARI güzel sözlerle kutlama tebrik kartlarını bir araya getirdik, buyrun beğenin paylaşın sevdiklerinize hediye edin.

cuma tebrik kartları
Cuma gibi günümüz varResimli Cuma Günü Mesajları Islam gibi dinimiz varResimli Cuma Günü Mesajları Muhammed gibi sahimiz varResimli Cuma Günü Mesajları Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne
cuma tebrik kartları
hayırlı cumalar, cumamız mübarek olsun.
cuma tebrik kartları

cuma tebrik kartları

Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek olsun
cuma resmi mesajları
Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizle olsun. Hayırlı cumalar dilerim
cuma resmi mesajları

cuma resmi mesajları

Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizle olsun. Hayırlı cumalar dilerim.

cuma günü resimli mesajlar

Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan cumanızı kutlarım
*
Kul nâfilelerle bana durmadan yaklaşır, nihayet onu severim Bir kere de onu sevdim mi, artık o kulumun işiteceği kulağı olurum, göreceği gözü olurum (Kudsi Hadis) sevilen kullardan olmak duasıyla cumanız mübarek olsun.

cuma günü resimli mesajlar

Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor.Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek olsun..
*
Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan cumanızı kutlarım.

cuma günü resimli mesajlar

Rabbimiz! Güçsüzlüğümüzü ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi Sana şikayet ediyoruz. Üzüntümüzü ve tasamızı da yalnız Sana arz ediyoruz.

cuma günü resimli mesajlar

]]>
http://www.cumamesajlari.com/cuma-kutlama-tebrik-kartlari-resimli-mesajlari/feed/ 6