Resimli Cuma Mesajları Tebrik Kartları Facebook Twitter Android ve Apple Store Mobil paylaş

Yazar: admin Tarih: Temmuz 14th, 2016 Resimli Cuma Mesajları Tebrik Kartları Facebook Twitter Android ve Apple Store Mobil paylaşEn güzel Resimli Cuma Mesajları Tebrik Kartları, cep telefonunuzdan akıllı cihazlardan mobilden masa üstü bilgisayar ve laptop, tablet gibi iletişim araçlarından sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz cuma akşamı mesajları, cuma gecesi duası tebrik kartları, mübarek cuma günü resimli ve güzel sözlü mesajları sizler için bir araya getirdik, Hayırlı Cumalar Dileriz.

cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (12)

— Ya Rabbi! Sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri, ne olur boş çevirme, amin. Hayırlı nurlu cumalar.
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (6)
— ALLAH’ım! Bizleri rahmetinin o engin lütfuyla bağışla, bize merhamet et. Bize hidayet ver ve sırat-ı müstakimden ayırma. Hayırlı Cumalar.
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (7)
— Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, ilhamınız bol olsun. Sevgili peygamberimiz, şefaatçimiz olsun. Cumamız mübarek olsun.
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (8)
— Hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini, nasip eyle ya Rabbim. Hayırlı Cumalar dilerim.
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (9)
— Allah”ım, peygamberin Muhammed (s.a.v) in hürmeti için senden istiyorum, sana yöneliyorum! Bu mübarek gün dualarımızı kabul eyle. Amin. Hayırlı nurlu cumalar.
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (10)
— Cuma gibi günümüz var. İslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (11)
— Rabbim sen unutan kullarından etme bizi,dara düşünce hatırlayan kullardan etme bizi yüce rabbim seni her vakit anan kullardan eyle bizi Cumanız Mübarek Olsun.
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (5)
— Cumamız mübarek dualarımız ve töbelerimiz kabul olsun. Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun . Allah Cumanızı kabul ve mübarek eylesin.
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (13)
— Ey iman Edenler! Sabır ve Namaz / Dua ile Allah’tan dua isteyin. şüphesiz Allah sabredenler ile beraberdir. (Bakara – 153) Cumanız Mübarek Olsun…Selam ve Dua ile..!
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (14)
— Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. saadetler hepimizin olsun. ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. cumanız mübarek olsun.
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (15)
— Ey Benim Güzel Mevlam, Benim Senden istediklerimi Değil; Senin Bende Görmek İstediklerini Yaşat Bana. Amin! Hayırlı Cumalar.
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (18)
— Dua çiçeğini bilir misin, yeryüzünde sulanır, gökyüzünde açarmış. Melekler kulunuzdan deyip Rabbimize sunarmış. Dualarda buluşmak dileğiyle Hayırlı Cumalar.
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş
— Bir dua gönderiyorum hepinize, sağlık, mutluluk, huzur olsun, sevdikleriniz yanınızda, dünyanız barış dolsun, Allah’ın selamı üzerinize olsun hayırlı cumalar dilerim.
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (1)
— Sevgi söze dolarsa DUA olur,dua ALLAH’a ulşırsa nur olur.Aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp RABBİM’ize ulaşması dileği ile…Cumanız mübarek olsun
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (2)
— Bütün güzeliklerin kilidini kendinde bulunduran Rabbim, hakkımızda en hayırlı kilitleri aç. Amin. Cumamız bayram tadında olsun inşaALLAH.
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (3)
— Ya Rab! Evlerimizi aşsız, kalplerimizi aşksız, dillerimizi duasız bırakma Fakirlere yadım et, zalimlere fırsat verme. Hayırlı cumalar.
cuma-mesajları-resimleri-tebrik-kartları-güzel-sözler-facebook-twiter-mobil-paylaş (4)

MOBİL TABLET VE CEP TELEFONU RESİMLİ VE GÜZEL SÖZLÜ MESAJLARI TEBRİK KARTLARI

Bir Yorum - “Resimli Cuma Mesajları Tebrik Kartları Facebook Twitter Android ve Apple Store Mobil paylaş”

  1. Harika ve çok anlamlı mesajlar